TISKAP s.r.o.U Seřadiště 65/7, 101 00 Praha 10, tel./fax: 420 267 216 800, tiskap@tiskap.cz
 

Kontakty

 

Pavel Dojáček MBA

Jednatel

mail: dojacek@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 101
mob. telefon: +420 603 428 721

 

Eva Dojáčková

Asistentka jednatele

mail: dojackova@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 101
mob. telefon: +420 603 861 559

 

Josef Rod

Ředitel tiskárny

mail: rod@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 806
mob. telefon: +420 603 428 707

 

Pavel Douša

Obchodní ředitel

mail: pavel@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 804
mob. telefon: +420 605 951 811

 

Andrea Doušová

Obchodní oddělení

mail: andrea@tiskap.cz

mob. telefon: +420 603 841 244
 

 

Jaroslav Šindler

Vedoucí výroby

mail: jaroslav@tiskap.cz

mob. telefon: +420 608 082 020
 

 

Vlasta Vachovcová

Vedoucí příjmu zakázek

mail: vlasta@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 806
mob. telefon: +420 605 534 404

 

Dita Dvořáková

Příjem zakázek

mail: dita@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 803
mob. telefon: +420 739 024 234

 

Lenka Lavičková

Příjem zakázek

mail: lenka@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 800
mob. telefon: +420 733 737 274

 

Jozef Skácal

Vedoucí DTP

mail: jozo@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 801
mob. telefon: +420 604 449 013

 

Jitka Adamičková, DiS

DTP

mail: jitka@tiskap.cz

telefon: +420 267 216 801
mob. telefon: +420 728 525 038

Napište nám

Kontaktní formulář

 

Sídlo firmy:

TISKAP s.r.o.
U Seřadiště 65/7, 101 00 Praha 10

IČ: 27158209
DIČ: CZ27158209

Firma je zapsána v obchodním rejstříku
vedeného Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 100726.

Provozovna:

TISKAP s.r.o.
Na Louži 65/2a, , 101 00 Praha 10

Telefon: +420 267 216 800
E-mail: dita@tiskap.cz, lenka@tiskap.cz, vlasta@tiskap.cz, rod@tiskap.cz
www.tiskap.cz


Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pokud potřebujete kalkulaci na svou poptávku, obraťte se nejlépe naše obchodní oddělení, kde získáte všechny potřebné informace o cenách, termínech dodání a možnostech realizace.