Kontakt

Tiskárna 

Sídlo firmy:

TISKAP s.r.o.

U Seřadiště 65/7, 101 00 Praha 10

IČ: 27158209

DIČ: CZ27158209

Č. účtu 51-1600100237/0100

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 100726.

 

Provozovna:

 

TISKAP s.r.o.

Na Louži 2a, , 101 00 Praha 10

 

Telefon: +420 267 216 800

Fax: +420 271 721 264

E-mail: tiskap@tiskap.cz

www.tiskap.cz

 

Pavel Dojáček - Jednatel

Mobil: +420 603 428 721

E-mail: dojacek@tiskap.cz

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pokud potřebujete kalkulaci na svou poptávku, obraťte se nejlépe naše obchodní oddělení, kde získáte všechny potřebné informace o cenách, termínech dodání a možnostech realizace. Těšíme se na Vás!

 

Příjem a kalkulace 

Vlasta Vachovcová - vedoucí příjmu

Telefon: +420 267 216 803, +420 271 724 259

Fax: +420 271 721 264

Mobil: +420 605 534 404

E-mail: vlasta@tiskap.cz

 

Andrea Doušová

Fax +420 271 721 264

Mobil +420 603 841 244

E-mail: andrea@tiskap.cz

 

Dita Dvořáková

Telefon: +420 267 216 800

Fax: +420 271 721 264

Mobil: +420 739 024 234

E-mail: dita@tiskap.cz

 

Lenka Lavičková

Telefon: +420 267 216 800

Fax: +420 271 721 264

Mobil: +420 733 737 274

E-mail: lenka@tiskap.cz

 

Výroba

Josef Rod - ředitel tiskárny

Telefon: +420 267 216 806

Fax: +420 271 721 264

Mobil: +420 603 428 707

E-mail: rod@tiskap.cz

 

Obchodní oddělení

Pavel Douša - obchodní ředitel

Telefon: +420 267 216 804

Fax: +420 271 721 264

Mobil: +420 605 951 811

E-mail: pavel@tiskap.cz

 

Ekonomické oddělení

Danuše Pastorková – vedoucí účetního oddělení
Fax: +420 271 216 101
Mobil: +420 605 500 050
E-mail: pastorkova@tiskap.cz

 


 

design by cz Webstart s.r.o.